Scena mobilna

Wynajem sceny mobilnej

Wynajmowane przez nas sceny mobilne są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich osób planujących przygotowanie koncertu lub innej imprezy masowej, w trakcie której niezbędne będzie wystąpienie na estradzie. Udostępniane przez nas sceny doskonale sprawdzają się przy organizacji małych oraz dużych imprez. Jeśli więc potrzebujesz wypożyczyć scenę, to śmiało powinieneś się z nami skontaktować!

Wymiary sceny mobilnej

Z dokładnymi wymiarami wynajmowanej przez nas sceny mobilnej zapoznać możesz się analizując rysunek powyżej. Nasza scena ma 7.5m szerokości oraz 6m głębokości. Jej wysokość to ponad 5m. Zapewniamy, że prowadząc imprezę z tej sceny przygotować można świetną zabawę!

Montaż sceny mobilnej

Zajmując się profesjonalną obsługą techniczną imprez oferujemy nie tylko wynajem sceny mobilnej, ale też jej dowóz, montaż oraz demontaż. Współpracując z nami liczyć możesz na fachową obsługę techniczną i wsparcie w zakresie organizacji każdej imprezy!

Cena wynajmu sceny mobilnej

Chcąc poznać koszt wynajmu sceny mobilnej musisz się z nami skontaktować. Każdy wynajem wyceniany jest indywudualnie z uwagi na to, że jego koszt zależny jest od wielu cenników. Z chęcią porozmawiamy z Tobą i przygotujemy dla Ciebie wyjątkową ofertę. Zadzwoń!Grupa Etna Grupa Etna Agencja Reklamowa Drukarnia Selekt Restauracja Spichlerz Onyx Music Club Wynajem namiotów i hal namiotowych Mega Sound Etna Fajerwerki Wynajem samochodów ETNACAR Wynajem samochodów ekskluzywnych ONYXCAR
Autoprezent.pl
Energy Drinks PMG Agency